REKLAMA

Szkło Kontaktowe
Fot. Szkło Kontaktowe Facebook

W sieci zrobiło się głośno na temat ostatniego odcinka programu „Szkło kontaktowe”, emitowanego na antenie stacji TVN24. Wszystko za sprawą filmiku, jaki wrzucił do sieci prowadzący. Słychać na nim, jak zakpiono ze słów Jarosława Kaczyńskiego.

REKLAMA

W sobotnim odcinku programu „Szkło kontaktowe” pojawili się Grzegorz Markowski i Katarzyna Kasia. Tuż przed emisją odcinka, dodali oni w mediach społecznościowych nagranie, na którym kpili ze słów wypowiedzianych przez Jarosława Kaczyńskiego.

Prowadzący zakpili z wypowiedzi Kaczyńskiego

– Proszę Państwa, problem z ludźmi w kapturach rozszerza się. To już nie tylko ekskluzywna dzielnica Żoliborz, ale również ekskluzywna stacja telewizyjna TVN. Właśnie w takich nastrojach ruszamy do „Szkła kontaktowego”, a potem na Żoliborz prosto pod willę – śmiali się.

REKLAMA

Ich nagranie dotyczy sytuacji, gdy prezes PiS chciał dostać się do aresztu, w którym przebywali osadzeni Mariusz Kamiński i Maciej Wąsik. W trakcie wywiadu Kaczyński narzekał na „grupy młodych, zakapturzonych ludzi”, które według niego przechadzają się po Żoliborzu, a policja zamiast ich łapać, zajęła się politykami PiS.

Cała sytuacja odbiła się w sieci szerokim echem również za sprawą byłego ministra kultury Piotra Glińskiego, który stał za plecami Kaczyńskiego i miał nałożony kaptur. Tuż po słowach prezesa PiS, postanowił szybko go zdjąć.

REKLAMA

REKLAMA