Przekrajam banana na pół
YouTube screen | Vườn & Nhà

Przekrajam banana na pół i owijam go wokół róży. To patent stary jak świat lecz ma niesamowite działanie. Sprawdź na czym on polega i co należy zrobić. 

Czy zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, żeby rozmnożyć róże i mieć ich więcej w ogrodzie w szybkim czasie? Dzięki tej metodzie sklonujesz te piękne rośliny błyskawicznie. To działa też świetnie na rozwój korzeni i dostarcza składników odżywczych zawartych w bananie.

Przekrajam banana na pół i owijam go wokół róży. Genialny patent ogrodników

Ten patent pozwoli ci sklonować róże w ogrodzie. Wystarczy, że weźmiesz gałązkę róży, następnie wytnij ostrym nożykiem niewielki otwór w łodydze i umieść tam mały kamyk, by części łodygi nie stykały się ze sobą. Kawałek banana przetnij wzdłuż i owiń go wokół łodygi. Włóż do doniczki tak przygotowaną gałązkę róży, a potem zasyp ziemią. Zostaw ją na 25 dni, a potem wyjmij i ostrożnie wykop z ziemi. Z łodygi powinny wystawać nowe korzonki, które możesz posadzić.

To prosty proces, który działa za każdym razem. Warto go wypróbować, dlatego koniecznie sprawdź i przekonaj się, że to działa.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę