REKLAMA

Lider koreańskiej opozycji dźgnięty nożem
fot. Pixabay

Do przerażającego znaleziska doszło w jednym z mieszkań w Lublinie. Znaleziono tam ciało 23-letniego mężczyzny, który padł ofiarą zbrodni. Policjanci zatrzymali już sprawcę tego bestialskiego czynu i niebawem ma zostać doprowadzony do prokuratury.

REKLAMA

Choć lubelska policja nie przekazuje póki co szczegółów zdarzenia, to nieco więcej w rozmowie z WP opowiedziała prokurator Agnieszka Kępka, rzeczniczka prasowa Prokuratury Okręgowej w Lublinie. Ujawniła, że ciało 23-letniego mężczyzny z licznymi ranami kłutymi znaleziono w jednym z mieszkań w sobotę.

– Na miejscu odbyły się oględziny z udziałem prokuratora. Ciało zostało zabezpieczone do sekcji, która zostanie wykonana w poniedziałek – mówi rzeczniczka lubelskiej prokuratury okręgowej.

REKLAMA

Zatrzymano sprawcę morderstwa 23-latka

Zaplanowane zostały badania, które mają wskazać dokładny czas zgonu mężczyzny. Póki co wiadomo, że ciało 23-latka leżało w mieszkaniu przez jakiś czas. Dzień po ujawnieniu zwłok zatrzymano podejrzanego o zabójstwo, co było efektem policyjnej obławy.

– Również dzisiaj podejrzany ma zostać doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszy zarzuty – informuje prok. Kępka. I jak dodaje, z uwagi na fakt, że śledztwo jest dopiero w powijakach, nie może udzielić bliższych informacji na temat okoliczności ujawnienia zwłok, narzędzia zbrodni czy zatrzymania podejrzanego o zabójstwo 23-latka.

REKLAMA

REKLAMA