Tego chyba nikt z nas by się nie spodziewał podczas przygotowywania posiłku. Nagranie z Malezji zrobi wrażenie na każdym. Chodzi o kawałek mięsa, który leży na desce do krojenia i zaczyna się ruszać!

Zamieszkała w Malezji użytkowniczka Twittera opublikowała wideo ze swojego domu, gdy jej matka przygotowywała mięsną potrawę. Widzimy wyjmowany z miski kawałek mięsa. Gdy jest położony na desce do krojenia zaczyna się po prostu ruszać tak jakby jeszcze żyło.

Nagranie trwa 16 sekund i cały czas możemy obserwować „żyjące mięso”. Trzęsący się kawałek mięsa wywołał spore poruszenie w sieci.

– Ludzie, dlaczego mięso się rusza? Moja mama nie chce gotować, bo się boi – napisała malezyjska internautka o nicku „tterororo”.

Autorka wideo nie zdradziła jednak więcej szczegółów. Samo wyjaśnienie zjawiska może się okazać jednak banalne. Całkiem możliwe, że mięso zostało pozyskane od dopiero co zabitego zwierzęcia. Wówczas zakończenia nerwowe mogą być jeszcze przez pewien czas aktywne.

Nagranie jest już hitem i miało niemal milion odtworzeń na całym świecie. Jedni twierdzą, że to obrzydliwe, a inni są zainteresowani nietypowym zjawiskiem.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę