Przetrzyj futryny drzwi kostką mydła
YouTube Screen | Il Rifugio Perfetto

Przetrzyj futryny drzwi kostką mydła, a rezultaty przejdą twoje najśmielsze oczekiwania. To trik, który zawsze działa i powinien dowiedzieć się o nim każdy.

Kiedy nadchodzi lato, nie ma nic bardziej irytującego niż niekończący się pochód owadów, które wlatują do naszych domów przez drzwi balkonowe, tarasowe. Mało kto wie, że istnieje prosty trik, który może okazać się niezwykle skuteczny – polega on na przetarciu futryn drzwi kostką mydła. Jakie mydło najlepiej wybrać? Sprawdź poniżej.

Przetrzyj futryny drzwi kostką mydła. Genialny trik na owady

Wybierz naturalne mydło o zapachu cytrynowym, eukaliptusowym lub miętowym. Owady, a w tym muchy i komary unikają silnych i intensywnych zapachów. Przygotuj futryny i upewnij się, że są czyste i suche. Jeśli są zakurzone, przetrzyj je wcześniej wilgotną szmatką, aby usunąć kurz i brud.

Weź kostkę mydła i zacznij przecierać nią futryny drzwi, możesz też zrobić to z oknami. Większą uwagę zwróć na krawędzie i narożniki, które są ulubionymi miejscami dla much. Dzięki temu zapobiegniesz ich odwiedzin. To genialny patent i warto go zastosować.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę