REKLAMA

Jak wyczyścić przypalone żelazko?
YouTube | Md. Mridul Kabiraz

Czasem wystarczy tylko chwila nieuwagi, aby doszło do przypalenia żelazka. Niestety, takie przypalenie nie tylko wygląda dość nieestetycznie, ale także może siać spustoszenie wśród innych naszych ubrań, które będziemy chcieli wyprasować. Jak podaje portal Onet, można jednak szybko i skutecznie pozbyć się przypalenia ze stopy naszego żelazka.

REKLAMA

Okazuje się, że substancja, która idealnie przyda się do wyczyszczenia przypaleń na żelazku znajduje się praktycznie w każdym domu. Mowa tutaj o paracetamolu, który idealnie sprawdzi się w tej sytuacji. Sposób pojawił się w sieci już jakiś czas temu i wszystkie osoby, które go wypróbowały są zachwycone efektem! Ty również wypróbuj ten sposób i nie wydawaj już dziesiątek złotych na specjalistyczne preparaty.

Aby wyczyścić przypalone żelazko potrzebujemy zaledwie kilku tabletek wspomnianego leku. Na początku rozgrzewamy żelazko do momentu, aż będzie bardzo gorące. Następnie tabletką paracetamolu dokładnie i powoli pocieramy przypalone miejsca. Po ostygnięciu żelazka możemy przetrzeć je zwilżoną szmatką i gotowe!

REKLAMA

W ten sposób szybko i skutecznie usuniemy przypalenia, a nasze żelazko będzie lśnić czystością, zupełnie jakbyśmy dopiero je kupili.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę


REKLAMA