REKLAMA

Zatrzymane
Fot. Policja Włodawa

Matka i córka przy użyciu kija dotkliwie pobiły 57-latka, wskutek czego ten musiał zgłosić się do lekarza. Był to efekt awantury, jaka wywiązała się z nowym konkubentem byłej partnerki i jej rodziną. Kobietom grozi teraz długa odsiadka.

REKLAMA

Po rozstaniu ze swoją byłą konkubiną, 57-latek udał się do domu w celu odebrania swoich rzeczy. Oprócz byłej partnerki, na miejscu zastał również jej nowego wybranka. Panowie nie przypadli sobie do gustu i wywiązała się awantura.

Pobity 57-latek musiał być operowany

Szamotanina była jeszcze większa, gdy kobieta próbowała rozdzielić awanturującego się byłego i obecnego partnera. Policja ustaliła, że spanikowana zaczęła wołać o pomoc. W tym samym mieszkaniu była jej matka i siostra, które przybiegły z pomocą.

REKLAMA

– 44-latka widząc byłego partnera siostry zaczęła uderzać go kijem po całym ciele, zaś 65-latka biła go i kopała. Kiedy mężczyzna wyszedł z mieszkania agresorki wybiegły za nim, gdzie ponownie zaczęły go bić. Po awanturze udały się do mieszkania – przekazała aspirant sztabowy Kinga Zamojska-Prystupa z komendy powiatowej we Włodawie.

Mężczyzna zgłosił się do lokalnej izby przyjęć, gdzie lekarze stwierdzili uraz głowy. Stan 57-latka się pogorszył i musiał być operowano. Obie kobiety zostały przesłuchane. Prokurator zdecydował postawić im zarzuty pobicia i spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Grozi im do 8 lat więzienia.

REKLAMA

REKLAMA