Przyszedł na komendę zapytać, czemu jest poszukiwany. Trafił do aresztu

Poszukiwany
Fot. Policja Pabianice

28-letni mężczyzna udał się do Komendy Powiatowej Policji w Pabianicach, aby się dowiedzieć, dlaczego był poszukiwany. Okazało się, że chodzi o wyrok, na skutek którego został on zatrzymany i trafił do więzienia.

REKLAMA

Rzeczniczka pabianickiej Komendy Powiatowej Policji, sierż. sztab. Agnieszka Jachimek poinformowała, że w niedzielę 28-latek pojawił się w budynku policji. Chciał się dowiedzieć, z jakiego powodu był poszukiwany przez jednego z funkcjonariuszy.

– Mężczyzna, powiedział dyżurnemu, że w ostatnim czasie dwukrotnie odwiedzali go mundurowi, jednak nie mogli go zastać, bo był w pracy. Ciekawy powodu tych wizyt, przyszedł do siedziby pabianickich policjantów – relacjonowała Jachimek.

REKLAMA

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do aresztu

Rzeczniczka policji z Pabianic zdradziła więcej szczegółów. – 28-latek zdziwił się, gdy okazało się, że jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Pabianicach do odbycia 5 miesięcy kary pozbawienia wolności – dodała.

Jak się okazało, mężczyzna był poszukiwany w związku z wystosowywanymi groźbami wobec funkcjonariuszy policji. Na skutek samodzielnego stawienia się na komendzie, 28-latek został zatrzymany i przewieziony do więzienia.

REKLAMA

Podziel się: