Rodzice wyszli w nocy z domu i zostawili dzieci. Życzyli im „powodzenia w życiu”

Poszukiwani
Fot. Policja Mokotów

Stołeczni policjanci rozpoczęli poszukiwania 44-letniej Anety Jagły i 49-letniego Adama Jagły. Małżeństwo w godzinach nocnych miało wyjść ze swojego mieszkania i zostawić w nim swoich dwóch nastoletnich synów.

REKLAMA

Około północy z 20 na 21 maja małżeństwo opuściło swoje mieszkanie przy ulicy Puławskiej w Warszawie. Nie wzięli jednak ze sobą dwóch nastoletnich synów. Nie wrócili do domu i nie nawiązali z najbliższymi osobami kontaktu.

Onet informuje, że rodzice zostawili swoim dzieciom list, w którym napisali, że „życzą im powodzenia w życiu”. Zaniepokojona rodzina postanowiła zaopiekować się dziećmi pary, a sprawę zgłosiła na policję.

REKLAMA

Mundurowi z warszawskiego Mokotowa opublikowali w sieci rysopisy i zdjęcia poszukiwanych. Onet dowiedział się ze źródeł policyjnych, że małżeństwo najprawdopodobniej nie przekroczyło granic kraju.

Wszystkie osoby, które mają informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Rejonową Policji Warszawa II przy ul. Malczewskiego 3/5/7 – nr tel. 47 72 392 50 lub 47 72 392 52, najbliższą jednostką policji lub całodobowymi numerami 112.

Udostępnij: