Rekin
Fot. Macedônia Twitter

W wakacyjnym kurorcie w egipskiej Hurghadzie doszło do dramatycznego ataku rekina. Jednemu mężczyźnie udało się uciec, ale drugi nie miał tyle szczęścia. Został zagryziony na śmierć, a wszystko to zostało nagrane przez świadków.

Dwóch niczego nieświadomych mężczyzn pływało tuż przy plaży w Hurghadzie. W pewnym momencie zaatakował ich rekin, który podpłynął blisko ludzi. Drapieżnik zdołał wciągnąć pod wodę jednego z turystów.

Cała akcja trwała kilkadziesiąt sekund. Jeden z wypoczywających zdołał uciec przed śmiertelnym zagrożeniem, ale drugi wpadł w paszczę rekina. Po pewnym czasie kotłowaniny człowiek nie miał żadnych szans.

Inni turyści nagrywali to przerażające zdarzenie z brzegu, ale nic nie mogli zrobić. Na miejsce zdarzenia po pewnym czasie podpłynęła łódź, ale na ratunek było już zbyt późno. Na powierzchni wody pojawiła się krew, a rekin po chwili spokojnie się oddalił.

Teren, na którym doszło do ataku szybko został otoczony przez miejscową policję i wyłączony z użytku dla turystów. W akcji brała również udział policja wodna, która rozpoczęła poszukiwania ciała ofiary ataku.


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!