Fot.Facebook.com/TelewizjaTVTrwam

Ojciec Tadeusz Rydzyk ogłosił organizację zabawy sylwestrowej, w trakcie której dojdzie również do refleksji nad mijającym rokiem i modlitwy. Spore zaskoczenie może budzić to, jaki jest koszt uczestnictwa w imprezie.

„Mijający rok był niezwykle bogaty w różne wydarzenia, również te nieprzewidywalne. Krótko mówiąc – mógł nas zadziwić, ale i zmęczyć. Jaki będzie nadchodzący? Tego nie wiemy, ale na pewno nie pozostanie obojętny. Dlatego proponujemy ci dobrze zakończyć ten rok i dobrze rozpocząć nowy” – czytamy na radiomaryja.pl.

Na stronie internetowej pojawiło się zaproszenie na Sylwestra z cyklu „Życie to COŚ WIĘCEJ!”, który potrwa od 30 grudnia do 1 stycznia 2023 roku w hotelu akademickim Akademii Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu.

– W programie czas na zastanowienie i zatrzymanie nad sobą i mijającym rokiem, modlitwa, Eucharystia, ale i dobre spotkania z innymi ludźmi i świetna zabawa sylwestrowa. Kto był z nami w ubiegłym roku, ten wie! – czytamy w ogłoszeniu.

Co ciekawe, impreza dedykowana jest osobom w wieku od 13 do 19 lat. Koszt dotyczy tylko pokrycia posiłków i wynosi 150 złotych za osobę. – Zachęcamy do polecenia naszego spotkania waszym dzieciom i wnukom. To może być dla nich dobry, wartościowo spędzony czas w gronie rówieśników – przekonują przedstawiciele Radia Maryja.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę