Zaginęła 17-letnia Wiktoria z Krakowa. Rysopis poszukiwanej
Zdjęcie zaginionej Wiktorii Pichnickiej | fot. Policja

Na odchodne rzuciła tylko kilka słów, do domu miała wrócić przed nocą. Policja z Krakowa poszukuje 17-letniej Wiktorii Pichnickiej. Od momentu, kiedy nastolatka wyszła z domu, nie ma o niej żadnej wieści. Dziewczyna miała udać się na spotkanie z koleżanką. Zrozpaczona rodzina oraz policja proszą o pomoc w poszukiwaniach.

17-letnia Wiktoria Pichnicka po raz ostatni była widziana w mieszkaniu przy ul. Przyzby w Krakowie. Wyszła stamtąd ok. godz. 10:00 rano. Nie wróciła do domu, ponadto rodzina utraciła z nastolatką wszelki kontakt. Zaginięcie zgłoszono na policję.

„Wiktoria, wychodząc z domu, poinformowała członka rodziny, że idzie odprowadzić koleżankę na przystanek i zapowiedziała swój powrót na godziny wieczorne” – poinformowała Komenda Miejska Policji w Krakowie.

Kraków. Zaginęła 17-letnia Wiktoria Pichnicka. Rodzina i policja proszą o pomoc w poszukiwaniach nastolatki

W ramach poszukiwań policjanci udostępnili publicznie wizerunek zaginionej oraz jej rysopis. Wiktoria jest szczupłej budowy ciała, ma zielone oczy oraz długie ciemne włosy. Poszukiwana nastolatka mierzy 155 cm. W momencie zaginięcia miała na sobie beżową kurtkę oraz czarne sportowe buty. Wychodząc z domu wzięła ze sobą czarny plecak marki Adidas, szary plecak marki Timberland oraz czarną torebkę na ramię.

Każdy kto zauważy kobietę zgodną z rysopisem lub posiada istotne informacje na temat zaginięcia 17-letniej Wiktorii z Krakowa, powinien skontaktować się z Komisariatem Policji w Krakowie pod numerem telefonu 47-83-52-916. Z policjantami można również kontaktować się poprzez numer alarmowy 112.

Udostępnij:

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę