Skandal w Oleśnicy. Umięśniony dorosły szarpał 7-latka w trakcie meczu [WIDEO]

Mecz
Fot. MojaOlesnica YouTube

Do szokujących scen doszło w Oleśnicy przy okazji meczu piłkarskiego dzieci. Postawny mężczyzna zaczął szarpać 7-latka, który wcześniej sfaulował jego syna. W obronie chłopca rzucili się inni dorośli, a w efekcie doszło do rękoczynów.

REKLAMA

Zdarzenie miało miejsce 10 lutego w hali sportowej OKR Atol w Oleśnicy. W weekend odbywał się tam turnieju z cyklu APO Cup 2024, w którym rywalizowały dzieci z roczników 2015, 2016 i młodsi. W grze było siedem zespołów.

W trakcie sobotnich zmagań doszło do skandalicznego zajścia. W trakcie meczu pomiędzy dwoma młodymi piłkarzami wywiązała się sprzeczka. Rodzic jednego z nich postanowił zareagować – wbiegł na boisko i zaczął szarpać 7-latka.

REKLAMA

Policja póki co nie zajmuje się sprawą

Po chwili do akcji wkroczyli obserwujący wszystko z trybun inni dorośli. Awantura została zarejestrowana na wideo, które opublikował portal MojaOlesnica.pl. Widać na nim sprzeczkę chłopców, a następnie przepychankę z udziałem dorosłych.

– Jak powiedziała nam matka 7-latka, między dwoma chłopcami doszło do sprzeczki. Ojciec jednego z nich złapał za rękę i poszarpał jej syna. Dziecku nic się nie stało. Matka chłopca została poinformowana, że w razie pojawienia się jakichkolwiek dolegliwości może udać się na obdukcję. Do tej pory jednak nie złożono zawiadomienia w tej sprawie, dlatego policja nie prowadzi żadnych czynności – wyjaśniła w rozmowie z o2.pl rzeczniczka policji.

REKLAMA