putin
fot. screen Youtube

Najmłodszy rosyjski miliarder, a jednocześnie były zięć Władimira Putina Kirył Szamałow był mężem Kateriny Tichonowej, córki prezydenta Rosji. Po nałożeniu sankcji na kraj oligarcha wyjechał z ojczyzny. Media dotarły do informacji, z kim spędza czas.

Po inwazji Rosji na Ukrainę wielu milionerów i miliarderów postanowiło opuścić swoją ojczyznę. Poza obawą o swoje bezpieczeństwo, bali się również nakładania sankcji. Najczęściej udawali się do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, a dokładniej do Dubaju. To właśnie tam przebywa m.in. Kirył Szamałow.

„Daily Mail” podaje, że wyjazd Szamałowa wywołał skandal wśród rosyjskich elit. Powodem jest fakt, że nie spędza tam czasu w pojedynkę. Ukochana milionera pokazuje, jak spędzają czas, podczas gdy w Rosji jest kryzys, do którego przyczynił się ojciec.

Szamałow świętował w Dubaju swoje 40. urodziny. Rosyjski miliarder ma u boku młodszą o siedem lat Anastazję Zadorinę – para nie kryje się ze swoim uczuciem. To córka wpływowego generała Federalnej Służby Bezpieczeństwa Federacji Rosyjskiej (FSB).

Ojcem nowej partnerki Szamałowa jest jeden z architektów planu ataku na Ukrainę. 33-latka cieszy się z kolei bogactwem i przepychem, prowadząc swoje marki odzieżowe. Były zięć Putina wybrał na miejsce imprezy urodzinowej wieżowiec Burdż al-Arab.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę