YouTube | Bielskie Drogi

Jeden z kierowców volkswagena na drodze w Bielsku-Białej wykazał się olbrzymią nieodpowiedzialnością. Mężczyzna nie zwrócił uwagi na przepisy drogowe i w niedozwolonym miejscu wyprzedził jadący na sygnale wóz strażacki.

Nagranie ze zdarzenia zostało zamieszczone na kanale Bielskie Drogi na YouTube. Wideo zostało opublikowane dzięki jednemu ze świadków tego manewru. Nagrał go inny z kierowców, posiadający w swoich samochodzie kamerkę.

Na nagraniu widać absolutnie nieodpowiedzialne i bardzo niebezpieczne zachowanie pirata drogowego. Nie zwracając na nic uwagi, kierujący jak gdyby nigdy nic po prostu zaczął wyprzedzać jadący na sygnale wóz strażacki.

To jednak nie wszystko. Kierujący volkswagenem zdecydował się na przeprowadzenie tego manewru w chwili podjeżdżania pod górkę, na podwójnej linii ciągłej. W takich miejscach istnieje kategoryczny zakaz wyprzedzania.

– Ogólnie to można wyprzedzać wóz strażacki poza terenem zabudowanym, no ale nie w takim miejscu… Co za gość – zwrócił uwagę internauta.

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę