Międzyzdroje
Fot. WOPR Międzyzdroje Facebook

Sezon na kąpiele morskie ruszył w najlepsze. Co roku służby ostrzegają, aby korzystać z Bałtyku rozsądnie i bezpiecznie, ale nie wszyscy się tego słuchają. Przykładem jest dwóch mężczyzn, których nagrano podczas wypoczynku w Międzyzdrojach.

Kąpiel w morzu, nawet oferującym nieco chłodniejszą wodę jak Bałtyk, rzecz jasna działa odprężająco i relaksująco. Z tego powodu na polskie wybrzeże udaje się tysiące Polaków, którzy od długiego czasu czekają na możliwość wypoczynku po długich miesiącach pracy.

Zupełnie inaczej do sprawy podeszło dwóch mężczyzn, którzy zostali nagrani przez kamery monitoringu na plaży w Międzyzdrojach. Na filmie widać, że kompletnie pijani próbowali się kąpać w Bałtyku, co oczywiście samo w sobie jest niezwykle niebezpieczne.

Na filmie wyraźnie widać, że jeden z mężczyzn w pewnym momencie się przewrócił. Drugi chciał mu pomóc wstać, ale zamiast tego… również się wywrócił, pociągając za sobą kolegę z wody. Sytuacja może i wygląda nieco komicznie, ale była bardzo niebezpieczna.

– Sezon kąpielowy w Międzyzdrojach rozpoczęty! Jak co roku apelujemy o rozwagę i rozsądek. Poniżej przedstawiamy Wam zdarzenie, które miało miejsce w dniu wczorajszym na plaży niestrzeżonej. Alkohol i woda to połączenie, które może zakończyć się tragedią – pisali ratownicy w dn. 2 lipca.


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!