Smaruję wannę popularnym składnikiem
fot. Pixabay

Smaruję wannę popularnym składnikiem i zawsze wygląda dzięki temu jak nowa. Lśni i błyszczy, a w dodatku przyjemnie pachnie. Zastosuj ten trik i przekonaj się, że działa. 

Czy da się utrzymać czystość i świeżość wanny bez konieczności używania agresywnych środków chemicznych? Okazuje się, że tak! Jest to niezwykle skuteczny i przydatny patent, zwłaszcza kiedy nie mamy pod ręką specjalnych środków. Sprawdź co trzeba zrobić i dlaczego warto pamiętać o tym rewelacyjnym rozwiązaniu.

Smaruję wannę popularnym składnikiem. Jest jak nowa w kilka minut

Chodzi tutaj o pastę do zębów, która może być bardzo pomocna i skuteczna w czyszczeniu wanny. Zawiera ona składniki takie jak krzemionka, które pomagają usunąć brud i plamy. Ważne jest, aby użyć pasty o działaniu wybielającym, ponieważ wtedy lepiej i szybciej pozbędziemy się brudu w wannie.

Najpierw należy przemyć wannę wodą i pozbyć się resztek mydła, a następnie wysmarować grubszą warstwą pasty. Pozostaw na jakiś czas, najlepiej na co najmniej 30 minut, a po tym czasie za pomocą gąbki lub genialnego triku, o którym pisaliśmy tutaj, wyczyść wannę. Efekty będą widoczne od razu.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę