Morderca
Fot. Don Donovan Twitter

Pewien Amerykanin został oskarżony o zamordowanie 46-letniego Elliota Nixa, który jest parkingowym. Powodem miał być fakt, że oszukał go na 40 dolarów. „Poszkodowany” wpadł więc w szał i wyciągnął pistolet.

Jak relacjonuje amerykańska policja, 29-letni Erick Aguirre i jego partnerka zaparkowali swoje pojazdy nieopodal restauracji w centrum Houston. Nix po chwili do nich podszedł i powiedział, że będą musieli za to zapłacić 40 dolarów.

– Aguirre zapłacił 40 dolarów, za siebie i znajomą, ale później został poinformowany przez pracownika restauracji, że Nix nie pracował na parkingu i oszukał ich – podkreśla amerykańska policja.

Aguirre wybiegł więc z restauracji i ruszył w kierunku Nixa z pistoletem w ręku. Po oddaniu strzału, jak gdyby nigdy nic odłożył broń do samochodu i wrócił do lokalu wraz ze swoją partnerką.

Na początku tego tygodnia Aguirre został aresztowany. W trakcie czwartkowej rozprawy sądowej ustalona została kaucja za jego wypuszczenie w wysokości 200 tysięcy dolarów. Adwokat 29-latka nie chciał zabierać głosu w sprawie.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę