Niektóre znaki zodiaku, tworzą toksyczne przyjaźnie. Możesz to poznać po tym, że po spotkaniu czujesz jakby ktoś wyssał z Ciebie krew. Taki przyjaźnie niczemu nie służą i zazwyczaj są jednostronne. Okazuje się, że duży wpływ na to mają znaki zodiaku. Niektóre z nich są szczególnie obarczone ryzykiem statusu „toksycznych”.

Od toksycznych osób, często nie umiemy się uwolnić. Tkwimy w takich toksycznych relacjach, męczymy się w swoim towarzystwie. Sprawa dotyczy zarówno rodziny, związków jak też przyjaźni. Niektórzy ludzie rodzą się z wyjątkowo trudnym charakterem, który właśnie może zależeć od znaku zodiaku. Jak informuje redakcja Papilot, portal „Your Tango” wskazał, które znaki zodiaku mają największą skłonność do takich zachowań.

Najbardziej toksyczne znaki zodiaku to wodnik, baran, bliźnięta, rak i skorpion. Wodniki mają trudności z okazywaniem emocji. Często patrzą na innych z góry, mało komu ufają. Barany mają problem z ciągłymi wahaniami nastroju. Często czepiają się najdrobniejszych szczegółów i są bezwzględni. Bliźnięta to połączenie dwóch skrajnie różnych osobowości. Szybko się irytują, lubią towarzystwo ludzi ale tylko na chwilę i na własnych zasadach. Raki mają skłonność do użalania się nad sobą i krytykowania innych. Potrafią manipulować innymi, co zawsze ma zły skutek. Skorpiony są pełni frustracji i zazdrości. Nie lubią, gdy innym lepiej się powodzi.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę