Sprawdź, czy masz toksyczną przyjaciółkę!

Niektóre znaki zodiaku, tworzą toksyczne przyjaźnie. Możesz to poznać po tym, że po spotkaniu czujesz jakby ktoś wyssał z Ciebie krew. Taki przyjaźnie niczemu nie służą i zazwyczaj są jednostronne. Okazuje się, że duży wpływ na to mają znaki zodiaku. Niektóre z nich są szczególnie obarczone ryzykiem statusu „toksycznych”.

Od toksycznych osób, często nie umiemy się uwolnić. Tkwimy w takich toksycznych relacjach, męczymy się w swoim towarzystwie. Sprawa dotyczy zarówno rodziny, związków jak też przyjaźni. Niektórzy ludzie rodzą się z wyjątkowo trudnym charakterem, który właśnie może zależeć od znaku zodiaku. Jak informuje redakcja Papilot, portal „Your Tango” wskazał, które znaki zodiaku mają największą skłonność do takich zachowań.

Czytaj także:  Psi terapeuta dla strażaków. Bohaterski golden retriever podbija sieć [WIDEO]
 

Najbardziej toksyczne znaki zodiaku to wodnik, baran, bliźnięta, rak i skorpion. Wodniki mają trudności z okazywaniem emocji. Często patrzą na innych z góry, mało komu ufają. Barany mają problem z ciągłymi wahaniami nastroju. Często czepiają się najdrobniejszych szczegółów i są bezwzględni. Bliźnięta to połączenie dwóch skrajnie różnych osobowości. Szybko się irytują, lubią towarzystwo ludzi ale tylko na chwilę i na własnych zasadach. Raki mają skłonność do użalania się nad sobą i krytykowania innych. Potrafią manipulować innymi, co zawsze ma zły skutek. Skorpiony są pełni frustracji i zazdrości. Nie lubią, gdy innym lepiej się powodzi.

Czytaj także:  Black Friday 2020. 5 trików, które ułatwią zakupy przez internet
   

NIE PRZEGAP NAJLEPSZYCH WIADOMOŚCI! → OBSERWUJ NAS W GOOGLE NEWS