Spryskaj tym rdzę
YouTube screen | Andrea Jean Cleaning

Spryskaj tym rdzę w lodówce, a będzie lśnić i zachwycać schludnym wyglądem jak nowa. Wystarczy przygotować pewną mieszankę. Koniecznie wypróbuj.

Rdza na powierzchni lodówki zazwyczaj pojawia się niespodziewanie, ale wiele osób od razu rezygnuje z próby wyczyszczenia jej. Szorowanie z pewnością nie jest przyjemną czynnością, dlatego warto ułatwić sobie to zadanie i przygotować miksturę czyszczącą z dwóch składników. Dzięki temu przywrócisz lodówce dawny wygląd.

Spryskaj tym rdzę w lodówce, a nie pożałujesz. Sztuczka czyszcząca

Lodówka to miejsce przechowywania żywności, dlatego musi być schludna i czysta. Rdza potrafi znacznie popsuć jej wygląd, dlatego zanim przejdziesz do szorowania – zrób miksturę, która skutecznie zmiękczy brud. Jednak aby wzmocnić jej działanie, posyp miejsca z rdzą sodą oczyszczoną i dopiero wtedy przygotuj mieszankę.

Do spryskiwacza wlej gorącą wodę i pół szklanki octu, następnie zakręć i dobrze wymieszaj. Spryskaj dokładnie miejsca, w których pojawia się rdza i zostaw na kilkanaście minut. Po tym czasie zmyj druciakiem wraz z płynem do naczyń zabrudzenia. Będą schodzić szybko i bez potrzeby wkładania w to jakiegokolwiek wysiłku.

Warto pamiętać o tym patencie, dzięki niemu wnętrze lodówki znów będzie zachwycać.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę