Sprytny trik na błyszczący spód patelni
YouTube screen | Il Rifugio Perfetto

Sprytny trik na błyszczący spód patelni bez kiwnięcia palcem! Po zastosowaniu będziesz żałować, że nie znałeś tego sposobu wcześniej. 

Czy jest coś bardziej frustrującego niż próba usunięcia przypaleń ze spodu patelni? Z pewnością spotkałeś się z tym irytującym problemem. Ale nie martw się! Istnieje sprytny trik, który sprawi, że spód twojej patelni będzie błyszczał jak nowy. Będziesz żałować, że nie znałeś go wcześniej, bo nie trzeba nawet szorować i tracić cenny czas.

Sprytny trik na błyszczący spód patelni. Będziesz zachwycony rezultatem

Trik polega na przygotowaniu prostej mieszanki: 2 łyżki cukru, 2 łyżki wybielającej pasty do zębów oraz 500 ml płynu do naczyń. Całość wymieszaj, a potem wysmaruj spód patelni grubą warstwą. Przykryj folią spożywczą, aby wytworzyć okluzję – dzięki temu składniki będą działać lepiej i szybciej. Pozostaw tak na 20 minut, a potem gąbeczką wyczyść patelnię tak jak zawsze. Brud i plamy będą znikać w oczach.

To rewelacyjny, prostu i bardzo skuteczny patent. Twoja patelnie będzie błyszczeć jak nowa i dzięki temu zachowasz jej kondycję na dłużej. W dodatku jedzenie będzie smakowało o wiele lepiej. Koniecznie wypróbuj i przekonaj się, że to działa rewelacyjnie, możesz tę mieszankę zastosować także na garnki – będą jak nowe.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę