REKLAMA

sedes
fot. Pxhere

Jednym z trudniejszych miejsc do sprzątania w całym domu jest łazienka. Trzeba wykazać się sporą próbą sił, aby doprowadzić do porządku toaletę. Jeżeli nie czyścimy jej regularnie, to na desce sedesowej mogą powstawać plamy. Znajoma pracuje w firmie sprzątającej i zdradziła, jak usunąć szpetne zabrudzenia.

REKLAMA

Jak zwalczyć nieestetyczne ślady na desce klozetowej?

Żółte przebarwienia na desce klozetowej wyglądają potwornie. Na szczęście istnieje jedna łatwa metoda, dzięki której pożegnasz okropne plamy. Tutaj liczy się czas – lepiej zacznij działać szybko.

Gdy zauważyłeś na ubikacji plamy lub zacieki to nie czekaj i wyczyść ją z marszu. Ale jeśli brud jest trwały, to zwykłe środki mogą sobie nie poradzić i trzeba użyć czegoś mocniejszego. Wówczas idealnie sprawdzi się pewien apteczny produkt. Sprawdź, jak przy jego pomocy usunąć uciążliwe plamy na desce sedesowej.

REKLAMA

Z kłopotliwymi zabrudzeniami sklepowe detergenty mogą sobie czasami nie poradzić. Na szczęście jest taki produkt z apteki, który rozwiąże wszystkie domowe problemy. To woda utleniona. Nanieś ją na zacieki czy brudne obszary i odczekaj parę godzin. Nie zostanie po nich nawet najmniejszy ślad. Na koniec umyj deskę i gotowe.

Jak widzisz, utrzymanie deski sedesowej w dobrym stanie jest bardzo łatwe. Trik sprzątaczki zadziałał u mnie już po pierwszym zastosowaniu. Zobacz, czy woda utleniona równie dobrze poradzi sobie w Twojej łazience.

REKLAMA

Bonusowy trik na uporczywe plamy na desce sedesowej

Z naprawdę trwałymi zabrudzeniami poradzi sobie utleniacz, który możesz dostać wraz z farbą do włosów. Usunięcie trwałych zabrudzeń to dla tego preparatu bułka z masłem.

Czytaj też: Sprytny i tani trik na wyczyszczenie klamki u drzwi. Sięgnij po produkt z kuchni


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę


REKLAMA