Sprzeczka na drodze w Krakowie. Rowerzysta zirytowany uwagą od kierowcy

Sprzeczka
YouTube | STOP CHAM

Nagranie jednego z kierowców w Krakowie wywołało sporo kontrowersji w Internecie. Rowerzysta zaatakował auto mężczyzny, który chwilę wcześniej zwrócił mu uwagę. Zdarzenie zostało zarejestrowane na kamerze.

REKLAMA

Na kanale „STOP CHAM” na YouTube pojawił się kolejny ciekawy materiał. Tym razem dotyczy ono sytuacji, która została nagrana 28 lipca w Krakowie. Filmik wywołał sporo dyskusji wśród internautów.

Do zdarzenia doszło na rondzie na ulicy Centralnej w Krakowie. Kierujący samochodem zwrócił uwagę rowerzyście, że nie powinien wjeżdżać na przejście dla pieszych. Ten nie mógł się pogodzić ze zwróceniem uwagi i zaczął bluźnić.

Kierujący samochodem odjechał, ale rowerzysta go dogonił na światłach. Kierujący jednośladem podjechał do auta, uderzył w szybę i odjechał. Autor nagrania zdołał jednak nagrać agresywnego rowerzystę.

REKLAMA

Nagrana sytuacja wzbudziła kontrowersje wśród internautów. Zdaniem wielu z nich mężczyźni byli siebie warci. Według komentujących rowerzysta zachował się nieodpowiednio, jednak kierowca samochodu niepotrzebnie wchodził w rolę stróża prawa.

Podziel się: