Park trampolin
Fot. Jednostka Ratowniczo – Gaśnicza nr1 Kraków Facebook

Do groźnego zdarzenia doszło w jednym z krakowskich parków trampolin. Pewna kobieta w trakcie zabawy doznała bardzo poważnego urazu pleców, na skutek czego interweniowała jednostka Ratowniczo-Gaśnicza nr 1 Kraków.

Niebezpieczny wypadek miał miejsce w jednym z obiektów do zabawy na trampolinach w stolicy Małopolski. Odwiedzająca podczas skakania doznała urazu pleców, a było to na tyle poważne, że medycy potrzebowali pomocy strażaków.

Wszystko zdarzyło się tuż po tym, jak kobieta skoczyła do basenu pełnego pianek. Ból pleców był na tyle duży i dotkliwy, że ratownicy medyczni nie byli w stanie zanieść jej do ambulansu.

Powodem problemów były pianki w basenie, przez które niemożliwe było prawidłowe ulokowanie poszkodowanej na noszach. Dzięki pomocy strażaków udało się jednak odpowiednio przenieść kobietę do ambulansu.

Na ten moment nie wiadomo, jak poważnego urazu doznała odwiedzająca park trampolin. Jej przypadek z pewnością może być przestrogą dla wszystkich, którzy spędzają czas wolny właśnie w taki sposób.


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!