policja
Pixabay.com

Kobieta chciała wejść do własnego mieszkania, kiedy natrafiła na przebywających tam mężczyzn. Chwilę potem została postrzelona. 24-letnia rzeszowianka została przewieziona do szpitala – podaje „RMF 24”.

Według informacji, pozyskanych przez dziennikarzy stacji „RMF FM” – w Rzeszowie miała w piątek miejsce strzelanina. Do zdarzenia doszło ok. godziny 17:00. 24-letnia kobieta wraz ze swoimi rodzicami weszła do mieszkania, w który miała się urządzać. Tego dnia lokum mieli opuścić poprzedni lokatorzy, którym skończyła się umowa najmu. Okazało się jednak, że wciąż tam byli.

Próbowała wejść do mieszkania. Padła seria strzałów

Kobieta nie zdążyła nawet dobrze otworzyć drzwi! Jeden z mężczyzn, którzy znajdowali się wewnątrz mieszkania otworzył ogień. 24-latka została trafiona kulami, wystrzelonymi przez napastnika. Doznała obrażeń przedramienia i brzucha. W pośpiechu kobietę przewieziono do szpitala.

Po incydencie została powiadomiona policja, która przyjechała na miejsce. Funkcjonariusze aresztowali dwóch mężczyzn – obu w wieku 24 lat. W plecaku jednego z nich znaleziono pistolet. Okazało się także, że jeden z mężczyzn ma legalne pozwolenie na broń. Nie wiadomo jeszcze, który z podejrzanych parokrotnie postrzelił kobietę.

Sprawą zajmuje się teraz prokuratura.


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!