Pixabay.com

Światowe media informują o strzelaninie, która wywiązała się w jednej ze szkół w Teksasie w Stanach Zjednoczonych. Kilka osób odniosło obrażenia. Policja prowadzi pościg za sprawcą.

Jak podaje dw.com, do strzelaniny doszło w liceum w mieście Arlington w Teksasie. Ze wstępnych informacji wynika, że podejrzanym o atak jest 18-latek. Uczniowie i pracownicy, którzy byli w szkole zamknęli się w salach lekcyjnych.

CNN poinformowało z kolei, że obrażenia odniosły cztery osoby, choć nie wiadomo jaki jest ich stan. Wiadomo jedynie, że trzy z tych osób musiały trafić do szpitala. Policja z Arlington opublikowała w mediach społecznościowych wizerunek podejrzanego.

„Szukamy podejrzanego o strzelanie w dzisiejszym incydencie w @mansfieldisd Timberview School. Zadzwoń pod numer 911, jeśli znasz miejsce pobytu 18-letniego Timothy’ego George’a Simpkinsa, który może prowadzić Silver Dodge Charger 2018 z tablicą rejestracyjną PFY-6260” – podpisali policjanci.

Do tej pory ustalono, że na miejscu strzelaniny działają służby. Policjanci prowadzą szereg działań w celu ustalenia miejsca przebywania podejrzanego, a także wyjaśnienia okoliczności zdarzenia.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę