Instagram | Madonna

Światowej sławy piosenkarka Madonna aktywnie obserwuje wydarzenia dziejące się w Ukrainie. Na jej profilu na Instagramie pojawił się post, w którym nazwała inwazję Rosji „bezsensowną” i apeluje o pomoc humanitarną. Pojawił się nawet wizerunek Putina i Hitlera.

Dramatyczna sytuacja w Ukrainie od czwartku jest tematem przewodnim wielu światowych mediów. Osoby publiczne również zwracają na to uwagę. Wśród nich znalazły się między innymi Angelina Jolie, a teraz Madonna.

Piosenkarka apeluje o wsparcie tego kraju poprzez wysłanie pomocy humanitarnej, aby pomóc milionom obywateli Ukrainy. – Bezsensowna i napędzana chciwością inwazja Rosji na Ukrainę MUSI zostać powstrzymana!! – napisała Madonna w piątek wieczorem na Instagramie.

Zdaniem piosenkarki Putin naruszył wszelkie istniejące umowy związane z prawami człowieka. Według niej prezydent Rosji marzy o „wymazaniu” Ukrainy. – Wspieramy Pana Prezydenta Zełenskiego! Modlimy się za Was i Wasz kraj! Niech Bóg Was błogosławi! – napisała Madonna.

Madonna zamieściła również wideo, na którym widać dramatyczne zdjęcia z wojny czy wizerunki poszkodowanych osób. Na twarz Putina w nagraniu nałożono słowo „lies”, czyli „kłamie”, zaś na innym obrazku jego twarz zestawiono z twarzą Adolfa Hitlera.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę