REKLAMA

za przyczyna Maryi

W obecnym świecie nie ma miejsca na cuda, objawienia, czy niesamowite interwencje – historii tego typu zdarzeń nie uczymy się w szkole, a media raczej sceptycznie podchodzą do prawdziwości takich zjawisk. Nie da się jednak zaprzeczyć, że w dziejach naszego narodu, niejednokrotnie mogliśmy się spotkać z nadprzyrodzonymi interwencjami, które przypisywane są w głównej mierze Matce Boskiej.

Potwierdzenia wszelkich niewiarygodnych zdarzeń można doszukać się w książce Ojca Teodora Naleśniaka „Za przyczyną Maryi II”. Dzieło stanowi niesamowity zbiór objawień Bożej Rodzicielki, dzięki którym nasi przodkowie zostali uchronieni przed różnego typu zagrożeniami. Matka Boża pomagała Swoim dzieciom nawet w momencie, gdy schodziły one na złą drogę – wszystko za sprawą Jej ogromnej miłości. Pozycja nie tylko w znakomity sposób obrazuje wspaniałość Maryi, ale także poprzez zapoznanie się z Jej czynami, pomaga zgłębić z Nią relacje. Trzeba przyznać, że przeczytanie tej książki wzbudza wobec Niej wdzięczność oraz natchnienie do jeszcze gorliwszego i czynnego odmawiania Modlitwy Różańcowej.

Książka daje nam możliwość zapoznania się z oryginalnymi tekstami artykułów ukazywanych niegdyś na łamach miesięcznika „Róża Duchowna”. Każda z przywołanych historii charakteryzuje się osobliwym klimatem, wzbudzając w czytelniku niesamowitą ciekawość. W książce zostały opisane nie tylko przykłady niesamowitego wstawiennictwa Matki Bożej, ale także kary grzeszników, którzy dostąpili się ubliżania Maryi lub prowadzili niechlubne życie. Kary te miały zadanie umoralniające – grzesznik zawsze wiedział, za jakie przewinienia sobie na nie zasłużył.

Każda opowieść o niesamowitym wstawiennictwie Bożej Rodzicielki jest wyjątkowa, dlatego też warto znać je wszystkie! Publikacja umożliwia przeżyć podróż do tych wszystkich wzniosłych wydarzeń i na własnej skórze poczuć obecność Maryi. Bestseller przypadnie do gustu osobom w różnym wieku – wprawi w zadumę każdego i przy okazji pozwoli mu odświeżyć relacje nie tylko z Maryją, ale i samym Bogiem. Możemy z czystym sercem przyznać, że jest to pozycja warta uwagi – zwłaszcza dla katolika. Książka jest już dostępna w Wydawnictwie 3DOM:

https://3dom.pro/18705-za-przyczyna-maryi-przyklady-opieki-krolowej-rozanca-sw-tom-ii-o-teodor-jakub-nalesniak.html

Materiał dostarczony przez wydawnictwo 3DOM.

REKLAMA