500 plus jest teraz warte 350 złotych. Pomysłodawca twierdzi, że konieczna jest rewaloryzacja
fot. Pixabay

Pewien mieszkaniec Bydgoszczy miał mnóstwo szczęścia. Mężczyzna kupił w sklepie zdrapkę za 5 złotych i wydrapał nagrodę w wysokości 75 tysięcy złotych. To siódma tego typu wygrana w tym roku w tym regionie Polski.

Od 1999 roku w wielu punktach i sklepach gracze mogą kupować zdrapki Lotto. Z oficjalnej strony internetowej totalizatora dowiadujemy się, że za najtańsze należy zapłacić od 1 zł, a wygrane liczone są w milionach złotych.

25 maja szczęśliwiec kupił jedną ze zdrapek w kolekturze przy ulicy Bydgoskich Olimpijczyków 7. Wydał na nią zaledwie 5 złotych, a wygrana wyniosła 75 tysięcy złotych. Jak się okazało, mężczyzna faktycznie wydrapał tak dużą sumę pieniędzy.

Szczęśliwiec zdecydował się na zdrapkę Lotto 0661 (Super linie). Aby zobaczyć, czy się wygrało, należy zdrapać pole „TWOJE SYMBOLE”, których łącznie jest 22. Do każdego z nich dopasowane są odpowiednie symbole.

W tym roku największą nagrodę w województwie kujawsko-pomorskim zdobył szczęśliwiec, który 9 maja kupił zdrapkę w Mogilnie. Jego łupem padł okrągły milion złotych. To już piąta wysoka nagroda w zdrapce w tym rejonie Polski od początku roku.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę