fot. TikTok

Przerażające, jakich szalonych rzeczy mogą dopuszczać się właściciele lokali, którzy wynajmują mieszkania. Pewna lokatorka postanowiła sprawdzić, co robi właściciel mieszkania pod jej nieobecność. Założyła w lokalu ukryte kamery. Okazało się to być trafną decyzją. Na nagraniach zobaczyła… jak właściciel mieszkania buszuje po wynajętym przez nią lokum bez jej wiedzy!

Z reguły o to właściciele skarżą się na wynajmujących. Relacje między tymi dwoma grupami nierzadko bywają napięte. Właściciele najchętniej chcieliby zachować swoje mieszkania w stanie nienaruszonym, podczas gdy lokatorzy żądają prywatności i chcą czuć się „jak u siebie w domu”. Tym razem jednak to nie wynajmujący okazał się czarnym charakterem sytuacji, a właściciel. Wszystko zostało uwiecznione na nagraniach i udostępnione w sieci.

Autorką jest 24-letnia Kanadyjka, Tyisha Macleod , która od początku miała problemy z właścicielem mieszkania, które chciała wynająć. Gdy tylko kobieta wprowadziła się na swoje cztery kąty, zamontowała w mieszkaniu kamery. Chciała sprawdzić, co będzie się działo w mieszkaniu pod jej nieobecność. Decyzja okazała się nad wyraz trafna i szybko pojawiły się efekty. Właściciel – zgodnie z podejrzeniami Tyishy – buszował po jej lokum pod jej nieobecność. Filmy, które udostępniła na TikToku osiągnęły oglądalność milionów wyświetleń. Jedno z nagrań wyświetlono 8,2 mln razy. Co tam się wydarzyło!?

Sprawa trafiła na policję

Na jednym z filmików widać, jak właściciel mieszkania wchodzi do lokalu, po czym udaje się do sypialni kobiety. Następnie bierze w ręce poduszkę i… zaczyna ją wąchać. Potem odkrywa kołdrę, jednak za moment dosłownie wybiega z sypialni. Przestraszył go dźwięk otwierających się drzwi. To przyjaciółka 24-latki przyszła nakarmić jej koty – zgodnie z zawartą przez kobiety umową. Przyjaciółka wynajmującej skonfrontowała się z właścicielem. Właściciel powiedział, że… przyszedł do mieszkania 24-latki, żeby nakarmić jej zwierzęta. Okazało się to jednak słabą wymówką, gdyż w tym samym celu w mieszkaniu zjawiła się jej przyjaciółka.

Na innym nagraniu widać, jak mężczyzna zagląda do szafy kobiety i dotyka jej biustonosz.

24-latka wkrótce potem zgłosiła sprawę na policję, która poważnie zajęła się incydentem. Mężczyźnie postawiono już zarzuty, a pierwsza rozprawa odbyła się niedawno. Dowody są niezbite – zresztą zobaczcie sami.

@tyishamacleod

I did contact police and I will be pressing charges!. Did I mention!? He went in my place multiple times while I was away! 😫Like for pt3 #foryoupage

♬ original sound – Tyisha Macleod

@tyishamacleod

I did contact police and I will be pressing charges!. Did I mention!? He went in my place multiple times while I was away! 😫Like for pt3 #foryoupage

♬ original sound – Tyisha Macleod

@tyishamacleod

The damn creep, entered multiple times & apparently also likes the feeling of my bra 😩😰🤬🤮 #fypage #moreevidence #breakandenter #notstaged #pt3

♬ drama effect background – Not Me

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę