Twitter | JohnnyTrupp

W sieci coraz większą popularnością cieszy się nagranie, na którym widać kłótnię powstałą na pokładzie statku karnawałowego płynącego z Meksyku do Nowego Orleanu w USA. Powodem nieporozumienia było wyskoczenie przez jedną z kobiet do wody Zatoki Meksykańskiej.

Do wyskoczenia przez kobietę do wody doszło w momencie, w którym statek Carnival Valor znajdował się około 240 kilometrów od wybrzeży Luizjany. W sieci pojawiło się nagranie, na którym widać wyciąganie kobiety z jacuzzi i wyprowadzanie jej z pokładu przez ochronę.

Niedługo po tym, jak kobietę wyprowadzono z pokładu zdołała się ona wyrwać, po czym wyskoczyć za burtę dziesiątego piętra. Skoku nie zarejestrowano jednak na wideo, ale inni pasażerowie relacjonowali, że zanim wpadła do oceanu uderzyła w burtę.

Po całym zdarzeniu członkowie załogi wrzucili do wody flarę oraz koło ratunkowe. Próbowano również ustalić dokładną lokalizację kobiety. Statek krążył w pobliżu przez kilka godzin, zanim Straż Przybrzeżna przejęła poszukiwania.

Mąż zaginionej kobiety został objęty opieką psychologiczną. Linia wycieczkowa wydała oficjalne oświadczenie, w którym napisała, że „ich myśli są z gościem i jej rodziną, a zespół opieki zapewnia wsparcie”.

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę