Uprawiali seks w obecności 2-latka. Skandaliczny proceder odkryli policjanci ze Sławna
fot. Twitter | @Policja_KSP

Skandalicznego odkrycia dokonali policjanci w miejscowości Warszkowo w woj. zachodniopomorskim. W czasie kontroli drogowej zatrzymali mężczyznę, który kierował pojazdem pod wpływem środków odurzających. To jednak nie wszystko! W czasie przeprowadzania czynności, śledczy znaleźli nagrania i zdjęcia, na których widać, jak mężczyzna uprawia seks ze swoją partnerką w obecności 2-letniego dziecka. Obojgu grozi więzienie!

Sprawa zapewne nigdy nie ujrzałaby światła dziennego, gdyby zatrzymany mężczyzna nie prowadził samochodu pod wpływem narkotyków, nie posiadał ich znacznej ilości. W takim wypadku, nawet gdyby doszło do kontroli drogowej, z pewnością policjanci nie zaglądaliby do galerii telefonu kierowcy. 38-latek jechał jednak odurzony narkotykami, co skłoniło funkcjonariuszy ze Sławna do dokładniejszej kontroli.

Przy mężczyźnie znaleziono 235 gramów amfetaminy oraz 21 gramów marihuany. W urządzeniu, należącym do zatrzymanego policjanci znaleźli jeszcze coś! Okazało się, że 38-latek – wspólnie ze swoją partnerką – oddawali się namiętności w obecności 2-letniego dziecka, wszystko nagrywając i robiąc sobie zdjęcia. Tym samym 38-latek zapewnił sobie za jednym zamachem kolejny paragraf. Ukarana może zostać także jego partnerka.

Szokujące odkrycie policjantów z zachodniopomorskiego! Bezwstydna para uprawiała seks w obecności 2-letniego dziecka. Wszystko nagrywali!

„Z naszych ustaleń wynika, że 38-latek i jego partnerka mieli współżyć płciowo w obecności 2-letniego dziecka. Para nagrywała filmy z tego, co robiła oraz fotografowała się. Materiały te zostały zabezpieczone i są dowodem w sprawie” – powiedział „Dziennikowi Bałtyckiemu” Jarosław Płachta, prokurator ze Sławna.

Para otrzymała zarzuty prezentowania małemu dziecku wspólnie i w porozumieniu treści o charakterze pornograficznym. Tylko za ten czyn grozi każdemu z zatrzymanych do nawet 3 lat pozbawienia wolności. W znacznie gorszej sytuacji jest natomiast 38-latek, u którego znaleziono narkotyki, a na dodatek był pod ich wpływem, kiedy prowadził auto. Został oskarżony o kierowanie pojazdem pod wpływem środków odurzających oraz posiadanie znacznej ilości narkotyków. Za przestępstwa narkotykowe zatrzymany może trafić do więzienia na kolejne nawet 10 lat!


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę