Szokujące nagranie spod Legionowa. Nastolatkowie zlinczowali rówieśnika

Samosąd pod Legionowem
fot. Pixabay | Facebook / Gazeta Powiatowa

To co wydarzyło się w pobliżu Legionowa woła o pomstę… Nastolatkowie dokonali jawnego samosądu na swoim rówieśniku, a wszystko to skrzętnie udokumentowali telefonem komórkowym. Chłopak został dotkliwie pobity w lesie. Kilka osób nie uczestniczyło w pobiciu, ale też nie pospieszyło na pomoc katowanemu. Wstrząsające nagranie trafiło do redakcji lokalnego medium.

REKLAMA

Sprawę kolejnego, brutalnego pobicia z udziałem młodych osób nagłośnił lokalny portal gazetapowiatowa.pl. W środę, 3 lipca, do redakcji trafiło nagranie, na którym widać grupę nieletnich, którzy bestialsko katują swojego rówieśnika.

Okoliczności zdarzenia nie są na razie znane. Lokalni dziennikarze ustalili, że zdarzenie miało miejsce w jednym z lasów w pobliżu Legionowa. Pobity nastolatek był przez swoich oprawców za coś karany, ale nie wiadomo na razie, co było bezpośrednim motywem karygodnego samosądu.

REKLAMA

Lokalna gazeta publikuje wstrząsające nagranie z lasu pod Legionowem. Nastolatkowie dokonali samosądu na rówieśniku

Co najbardziej szokujące, w ataku nie uczestniczyli jedynie nastolatkowie płci męskiej, ale także młode dziewczyny, które również nie szczędziły ofierze bestialstwa – wręcz chwaliły się poprzednimi atakami na chłopaka.

„Nagranie jest niezwykle brutalne. W pierwszej części chłopak jest bity po twarzy i kopany w kolejnej jest przymuszany do «uśmiechania się» przez dziewczyny, które chwalą się wcześniejszym atakiem na nastolatka. Wszystko rejestrowane jest przez liczne telefony komórkowe” – piszą dziennikarze portalu gazetapowiatowa.pl.

Nie jest jasne, kiedy doszło do zdarzenia uwiecznionego na szokującym nagraniu. Wideo trafiło do redakcji Gazety Powiatowej 3 lipca, ale pobicie mogło nastąpić wcześniej. Dziennikarze przekazali nagranie lokalnej policji. Zgłoszenie w tej sprawie wystosował także miejscowy radny Sławomir Traczyk. Policjanci mają ustalić teraz tożsamość ofiary i sprawców oraz okoliczności wstrząsającego zdarzenia.

REKLAMA

Udostępnij: