Chciałbyś poznać miejsca nad Morzem Bałtyckim, gdzie będziesz mógł plażować bez obecności tłumów? Są takie miejsca! W artykule wskazujemy sześć miejsc, które są znacznie mniej zatłoczone niż popularne kurorty!

Zatłoczone plaże nie są idealnym miejscem na odpoczynek, szczególnie w czasie pandemii koronawirusa. Czy są miejsca, gdzie można odpocząć w spokoju? Są! Oto one!

Po pierwsze wyspa Wolin. W okolicy Świnoujścia i Międzyzdrojów znajduje się wiele dzikich i pięknych plaż, które dają możliwość ucieczki od hałasu i tłumów. Jak informuje redakcja gazety.pl kolejnym miejscem jest Wisełka. Plażę od miejscowości dzieli piękny las i jest tam duża, szeroka i czysta plaża.

Kolejne miejsce to mało komu znane Przebrno. To część znajdującej się na Mierzei Wiślanej Krynicy Morskiej. Jest oddalone o trzy kilometry od centrum popularnej miejscowości turystycznej, gdzie nie docierają tłumy wczasowiczów. Aby tam dotrzeć, należy pokonać drogą biegnącą wśród wydm porośniętych lasem. Niedaleko jest również miejsce o podobnych walorach – to wieś Skowronki.

Jak informuje redakcja gazety.pl innymi miejscami, w których można liczyć na namiastką prywatności to: plaża w Czołpinie na Wybrzeżu Słowińskim w zachodniej części województwa pomorskiego, plaża w Sianożętach i plaża w Pustkowie.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę