Zaginęła 12-letnia Wiktoria Kasperczak
fot. KMP Sosnowiec

12-latka z Sosnowca zaginęła bez śladu! Wiktoria Kasperczak wyszła z domu w sobotę po południu, 5 sierpnia. Miała tylko wyrzucić śmieci i wrócić do domu. Od tamtego momentu nie ma z dziewczynką żadnego kontaktu. Mama Wiktorii z pomocą policjantów przeszukuje okolicę w poszukiwaniu ukochanej córki. Sprawą zaginionej dziewczynki zajęli się kryminalni.

„Robię co mogę, szukam córeczkę razem z policją. Nie wiem, co się stało. Robię wszystko, co w mojej mocy, by ją odnaleźć całą i zdrową. Mam w domu małe dziecko, jestem w rozsypce, moje życie legło w gruzach” – powiedziała w rozmowie z „Faktem” matka zaginionej dziewczynki. Zaapelowała do swojej córki, aby dała jakiś sygnał.

„Wikusia, odezwij się! Kocham cię córeczko… Proszę o pomoc, może ktoś ją widział” – mówiła mama Wiktorii z Sosnowca.

Po raz ostatni Wiktorię Kasperczak widziano ok. godz. 18:45 w sobotę, 5 sierpnia. Było to w okolicach ul. 11 listopada w Sosnowcu. Dziewczynka miała wyjść z domu tylko po to, aby wyrzucić śmieci. Już nie wróciła do domu. 12-latka miała przy sobie telefon, ale ten od tamtej pory milczy.

Zaginęła 12-letnia Wiktoria Kasperczak z Sosnowca. Dziewczynka zniknęła bez śladu w sobotę, 5 sierpnia

Do tej pory nie ustalono, gdzie może przebywać Wiktoria. Sprawa jest na tyle podejrzana, że do jej wyjaśnienia skierowano policyjnych kryminalnych.

Wiktoria Kasperczak ma 165 cm wzrostu, zielone oczy i blond włosy. Jej znakiem charakterystycznym jest znamię nad pępkiem. „Dziewczynka w dniu zaginięcia ubrana była w spodenki typu jeansy, koszulkę koloru fioletowego ze wzorem anime na przodzie oraz sportowe buty koloru czarnego” – przekazała policja z Sosnowca.

„Wszystkie osoby posiadające jakiekolwiek informacje odnośnie losów zaginionej dziewczynki lub takie, które mogłyby się przyczynić do jej odnalezienia lub ustalenia jej aktualnego miejsca pobytu, bardzo prosimy o niezwłoczny kontakt z funkcjonariuszami z IV Komisariatu Policji w Sosnowcu pod numerem telefonu 47 85 20 400 lub kontakt z najbliższą jednostką policji na terenie całego kraju pod numerem alarmowym 112” – dodano w policyjnym komunikacie.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę