Zaginął 15-letni Maciej Juda z Lublina
Maciej Juda wyszedł z domu w Lublinie. Nie wrócił i nie nawiązał kontaktu z bliskimi | fot. Policja

Maciej do tej pory nie nawiązał kontaktu ze zrozpaczonymi krewnymi. 15-latek z Lublina zaginął w piątek, 19 maja. Chłopak wyszedł wówczas z domu i już nie wrócił. Zaginionego nastolatka poszukuje policja. Każdy kto widział Macieja w czasie po jego zaginięciu lub ma jakiekolwiek informacje ws. jego zniknięcia powinien skontaktować się ze służbami.

Do tajemniczego zaginięcia Macieja Judy z Lublina doszło w piątek, 19 maja. 15-latek opuścił wówczas swój dom przy ul. Daszyńskiego w Lublinie, a następnie udał się w nieznanym kierunku. Od tamtego momentu chłopak nie wrócił do domu, ani nie nawiązał jakiegokolwiek kontaktu z bliskimi i rodziną. Zaginięcie Macieja zostało zgłoszone na policję. Funkcjonariusze proszą o pomoc w poszukiwaniach.

Zaginął 15-letni Maciej Juda z Lublina. Wyszedł z domu i już nie wrócił

Maciej ma 170 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała. Posiada długie do ramion włosy o kolorze ciemnego blondu. Kiedy widziano go po raz ostatni, 15-latek miał na sobie czarną bluzę z kapturem, czarne spodnie „szturmówki” ze ściągaczami oraz czarne buty adidas z czarnymi sznurowadłami.

Każdy kto widział Macieja Judę, zna jego miejsce pobytu lub jest w posiadaniu informacji o jego losie proszony jest kontakt z miejscową jednostką policji. Informacje można także przekazać telefonicznie poprzez połączenie pod numer alarmowy 112 lub 997.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę