Samolot
TikTok | maybejacy

Jedna z użytkowniczek TikToka podzieliła się ze swoimi obserwatorami pewną historią z ostatniej podróży. Okazało się, że inni pasażerowie poczuli zgorszenie różowym gorsetem, który miała na sobie.

Kobieta opublikowała na TikToku film dotyczący jej podróży z Southwest Airlines. 11 lipca wsiadła na pokład samolotu w Sacramento w Kalifornii. Widać na nagraniu, że miała na sobie różowy gorset, który odsłaniał ramiona.

Innym pasażerom jej ubiór nie przypadł do gustu. Jedna z podróżnych zaleciła jej, aby się ubrała. – Zakryć co? Moje ramiona? Od kiedy w ogóle w samolocie obowiązuje dress code? Czy my jesteśmy w liceum? Były 102 st. Fahrenheita (38 st. Celsjusza) – opisała kobieta.

Następnie kobieta wyznała, że niecierpliwa pasażerka zaproponował jej swoją koszulkę. Ta jednak odmówiła zakrycia ramion, wobec czego do akcji wkroczyła obsługa samolotu. Stewardessy poprosiły ją, aby się ubrała.

Argumentem miało być to, że niektórzy pasażerowie mogą uznać strój kobiety za „nieprzyzwoity”. – Co najmniej połowa osób była bardziej rozebrana niż ja – zwraca uwagę bohaterka nagrania.

@maybejacy

give me my money back smelly hoes @Southwest Airlines or send me a bottle of expensive champagne 😘 #fyp

♬ life support mashup by mvlfoy – toukass

Podziel się:

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę