Takiego powitania Donald Trump się nie spodziewał! Wicegubernator pokazał mu na lotnisku…

We wtorek prezydent USA Donald Trump przybył do Luizjany, aby spotkać się z przedstawicielami koncernów paliwowo-energetycznych. Zanim jednak doszło do wizyty w gazoporcie Cameron LNG firmy Sempra Energy, prezydent został w dość niezwykły sposób powitany przez wicegubernatora stanu Luizjana Billy’ego Nungessera.

Wicegubernator, gorąco witając Trumpa i ściskając mu dłoń, w pewnej chwili podniósł prawą nogawkę spodni. Oczom zdumionego prezydenta ukazała się skarpetka z jego podobizną. Na wietrze zaś falowała bujna fryzura Trumpa doczepiona na skrawku materiału,

Czytaj także:  Dodaj do herbaty lub zupy. Zadziała rewelacyjnie i kosztuje grosze!

– Zapytałem prezydenta Donalda Trumpa, czy wyraziłby swoje wsparcie dla Laine’a Hardy’ego z American Idol. Przypomniałem mu, że Luizjana go wspiera, a Kalifornia i Nowy Jork, skąd pochodzą pozostali finaliści, nie – opisywał później wicegubernator okoliczności pokazania Trumpowi niezwykłej skarpetki. Chciał w ten sposób zachęcić głowę państwa do wsparcia występującego w telewizyjnym muzycznym show nastolatka z parafii Livingston w Luizjanie.

Czytaj także:  Najpiękniejsze jabłko na świecie ma czarny kolor! Ta odmiana zachwyca!

Reakcja gospodarza Białego Domu musiała być pozytywna, gdyż Nungesser relacjonował w środę na Twitterze, że Trump miał w odpowiedzi stwierdzić: „Billy, zobaczę, co możemy zrobić!”.