REKLAMA

mycie okien
fot. screen Youtube / Советы для дома

Mycie okien nie jest ulubionym zajęciem większości osób. Zwłaszcza gdy po czyszczeniu zostają smugi czy resztki włókien z ręcznika papierowego. Nie ma sensu odkładać porządków na inny termin. Kurz i brud gromadzą się na szybach i tym samym szpecą widoki na zewnątrz. Co najlepiej nadaje się do mycia okien? Zdradzamy ekstra metodę, dzięki której cały proces pójdzie śpiewająco. Przyda ci się… szufelka!

REKLAMA

Niezawodny sposób na lśniące szyby

Ten trik kosztuje zaledwie kilka złotych. Żaden fachowy sprzęt do mycia szyb nie będzie Ci już potrzebny. Musisz zaopatrzyć się jedynie w sprawdzony detergent, który zawsze stosujesz oraz czystą delikatną gąbkę. Weź jeszcze szufelkę, której używasz do zbierania brudu z podłogi i do dzieła! Dzięki szufelce do kurzu wyczyścisz szyby tak, że będą się błyszczały, jakby były nowe.

Jak umyć okna, aby nie pozostawić smug?

Na początku spryskaj szkło dobrym detergentem. Przetrzyj je dokładnie gąbką, usuwając przy tym wszelkie nieczystości. Czas na koronny zabieg – ściągaj resztki preparatu na dół po oknie gumowym fragmentem szufelki. Efekt „wow” murowany!

REKLAMA

Ten patent – w porównaniu ze standardowym mycie okien – jest znaczniej mniej pracochłonny. Natomiast rezultaty są więcej niż satysfakcjonujące. Zero paprochów i smug – tylko blask! Jeśli chcesz zobaczyć to na własne oczy, koniecznie wypróbuj powyższy trik w swoim domu. Zapomnisz o zwykłym ręczniku papierowym, a od dziś do mycia okien będziesz używać wyłącznie szufelki.

Czytaj też: Już nie męczę się z rdzą gruszy. Oprysk z 1 produktu spożywczego załatwił sprawę

REKLAMA


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę


REKLAMA