Jak dbać o włosy?
YouTube | Doro Cubillo

Wiele z nas marzy o idealnie wyglądających, a zarazem zdrowych włosach. Często jednak, mimo używania wielu kosmetyków, nie możemy uzyskać zadowalającego nas efektu. Co ciekawe, od idealnej fryzury może dzielić nas tylko jeden krok i wcale nie jest on kosztowny!

Świetny sposób na idealne włosy!

Eksperci są zgodni co do tego, że aby cieszyć się idealnymi włosami bezwzględnie musimy także zadbać o skórę głowy. Z pomocą przychodzi nam peeling cukrowy, który możemy wykonać samodzielnie w naszym domu!

Aby uzyskać domowy peeling cukrowy wystarczy dodać łyżeczkę cukru do szamponu, którym na co dzień myjemy nasze włosy i skórę głowy. Szampon z cukrem nakładamy na skórę głowy i delikatnie masujemy. Dzięki dodanemu cukrowi skóra zostanie oczyszczona, a martwy naskórek złuszczony. Co więcej, cukier ma także właściwości nawilżające. Warto jednak zaznaczyć, że taki peeling możemy wykonywać jedynie co około cztery mycia.

Mnóstwo korzyści za tak niewiele!

Regularne stosowanie takiego peelingu przywróci blask naszym włosom, ograniczy ich przetłuszczanie się, a także przyspieszy wzrost włosów. Jak widać, z takiego prostego zabiegu możemy uzyskać same korzyści!


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę