Ten trik podbija internet! Będziesz zaskoczony efektem

Ten trik podbija internet
YouTube screen | Smart Fox

Ten trik podbija internet – dzięki niemu ułatwisz sobie pewną czynność. Efekty zaskoczą każdego, kto choć raz go wypróbuje. Sprawdź, a już zawsze będziesz stosować ten sposób.

REKLAMA

O tym patencie wiedzą tylko nieliczni. Stosują go najlepsi szefowie kuchni ułatwiając sobie czynności w kuchni. Warto wyjść poza schematy i próbować nowych patentów, by znacznie skrócić czas gotowania. Poznaj patent, który podbił serca internautów.

Ten trik podbija internet – musisz go wypróbować

REKLAMA

Każdy z nas ma w domu sitko do odcedzania makaronu. Mało kto wie, że tę czynność możemy urozmaicić. O co tutaj chodzi?

Mianowicie, gdy ugotujesz makaron wylewasz go bezpośrednio na sitko by pozbyć się wody, następnie makaron z powrotem ląduje w garnku. Okazuje się, że dokładasz tym sobie pracy ponieważ tę czynność znacznie można sobie ułatwić. Można nawet powiedzieć, że cały czas używałeś sitka w niezbyt dokładny sposób.

Cały trik polega na tym, że po ugotowaniu makaronu należy zdjąć pokrywkę, a następnie umieścić durszlak w garnku, przekręcić nad zlewem i wylać wodę. Dzięki temu nie trzeba wrzucać makaronu najpierw do sitka i z powrotem do garnka – można zrobić to prościej i zostawić bezpośrednio w garnku.

REKLAMA

Jeśli nie znałeś tego triku to koniecznie wypróbuj. Sprawdź też jak wyczyścić garnek z przypaleń, pisaliśmy o tym tutaj.