REKLAMA

Wypadek
Facebook | OSP KSRG Gniechowice

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w Sadkowie w województwie dolnośląskim. W wyniku zderzenia samochodu osobowego z ciągnikiem rolniczym jedna osoba zginęła. Do sieci trafiły zdjęcia z tego fatalnego wypadku.

Do dramatu doszło 24 września w godzinach wieczornych. Na drodze krajowej nr 347 z Wrocławia do Kątów Wrocławskim na wysokości miejscowości Sadków samochód osobowy zderzył się z ciągnikiem rolniczym. Na miejsce zostały wezwane służby ratunkowe.

Osobowy mercedes leżał w rozbitym stanie w rowie, natomiast ciągnik znajdował się po drugiej stronie pobocza. Jak dotąd nie udało się ustalić, w jaki sposób doszło do wypadku. Jedna z hipotez zakłada, że jeden pojazd znalazł się na środku drogi, a drugi musiał uciekać na pobocze.

Przyczyna musi zostać rozpoznana, ponieważ w wyniku wypadku jedna osoba poniosła śmierć. Na miejscu był również prokurator. Być może wyjaśnienia w sprawie przyniosą zeznania poszkodowanego, który przeżył zderzenie i został przetransportowany do szpitala.

Strażacy opublikowali fotorelację z tego tragicznego wypadku. Na opublikowanych fotografiach widać, z jak dużym impetem mercedes rozbił się w rowie. Samochód niemieckiej produkcji doznał poważnych zniszczeń.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę


REKLAMA