REKLAMA

Wypadek
Fot. Policja Radom

Na początku lutego w miejscowości Wola Solecka Druga w powiecie lipskim na Mazowszu doszło do tragicznego wypadku. Kierujący osobówką potrącił trzyosobową rodzinę, w wyniku czego ojciec zginął na miejscu, a teraz śmierć poniosła córka.

REKLAMA

Tragiczny w skutkach wypadek miał miejsce 4 lutego w godzinach wieczornych. Jak informowała „Gazeta Wyborcza”, kierujący samochodem osobowym potrącił trzyosobową rodzinę, w tym 15-latkę, do której wezwano helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Asp. Monika Karasińska, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Lipsku przekazała, że sprawcą zdarzenia był 23-letni mieszkaniec powiatu lipskiego. Jak dotąd nie udało się ustalić, dlaczego zjechał z drogi i wjechał w prawidłowo idącą poboczem rodzinę.

REKLAMA

15-letnia dziewczyna zmarła ponad tydzień po wypadku

O skali tragedii tego zdarzenia świadczy fakt, że ojciec 15-latki na skutek wypadku zginął na miejscu. Lekarze nie mieli żadnych szans w walce o jego życie. Po ponad tygodniu napłynęły kolejne tragiczne informacje.

Jak przekazał Polsat News, w szpitalu w Radomiu na skutek rozległych obrażeń zmarła 15-letnia dziewczyna. Wypadek przeżyła jedynie matka nastolatki, która trafiła do placówki w ciężkim stanie. Na ten moment obrażenia nie zagrażają jednak jej życiu.

REKLAMA

REKLAMA