Tragedia tuż po Walentynkach. Na klatce znaleziono kobietę z poderżniętym gardłem

fot. Twitter | @Policja_KSP

Do makabrycznego zdarzenia doszło w Tomaszowie Mazowieckim. W jednym z bloków wielorodzinnych znaleziono ciało 55-letniej kobiety, która dostała osiem ciosów nożem. Wezwani na miejsce ratownicy nie mieli szans, aby ją uratować.

REKLAMA

– Przed godz. 6 rano dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim otrzymał zgłoszenie z Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego. Z jego treści wynikało, że w jednej z kamienic w centrum Tomaszowa Mazowieckiego leży kobieta, która może potrzebować pomocy – poinformował serwis tomaszowmazowiecki.naszemiasto.pl asp. sztab. Grzegorz Stasiak, oficer prasowy lokalnej policji.

Zamordowana miała być obywatelką Ukrainy

Natychmiastowo na miejsce tego tragicznego zdarzenia zostali wezwani medycy, ale nie byli w stanie nic zrobić i stwierdzili zgon kobiety. Miała osiem ran kłutych zadanych nożem, a do tego poderżnięte gardło i przeciętą tętnicę.

REKLAMA

Prokuratura Rejonowa w Tomaszowie Mazowieckim wszczęła już śledztwo w sprawie zabójstwa 55-letniej kobiety. Z uwagi na charakter śledztwa, policjanci nie udzielali zbyt wielu bardziej szczegółowych informacji.

Z nieoficjalnych informacji przekazanych przez lokalne media wynika, że ofiara była obywatelką Ukrainy i mieszkała w budynku, w którym znaleziono jej ciało. Policja miała już zatrzymać podejrzanego o zabójstwo. Trwają jego przesłuchania.

REKLAMA

Podziel się: