REKLAMA

Ciało 34-letniej Anny znaleziono w pokoju hotelowym. Głównym podejrzanym 23-letni Ukrainiec
fot. Twitter | @Policja_KSP

Do dramatycznego zdarzenia doszło we wtorek w Bielsku-Białej. W godzinach przedpołudniowych z okna budynku przy ulicy Sterniczej, na osiedlu Beskidzkim wypadła 20-letnia kobieta. Niestety nie udało się jej uratować.

REKLAMA

Lokalne media opisują, że służby dostały zgłoszenie w tej sprawie przed godziną 11:00. – Młoda kobieta upadła z dużej wysokości. Na miejscu trwa akcja ratunkowa – poinformował w rozmowie z portalem bielsko.biala.pl st. sierż. Sławomir Kocur, oficer prasowy bielskiej policji.

Kobieta mogła wypaść z 9. piętra

Na miejsce zostały wysłane cztery zastępy straży pożarnej i karetka pogotowia. Ze względu na liczne obrażenia wielonarządowe, życia 20-latki niestety nie udało się uratować. Obecny na miejscu lekarz stwierdził zgon na miejscu.

REKLAMA

Z informacji przekazanych przez służby wynika, że 20-latka najpewniej wypadła z okna mieszkania na ósmym lub dziewiątym piętrze. – Na razie nie wiemy, czy była mieszkanką bloku na Sterniczej i w jakich okolicznościach doszło do wypadku — przekazał st. sierż. Sławomir Kocur, cytowany przez „Fakt”.

Służby od razu podjęły działania zmierzające do ustalenia dokładnych okoliczności tej tragedii. Na miejscu pracują prokurator oraz technicy, a ich celem jest sprawdzenie, czy w zdarzeniu mogły brać udział osoby trzecie.

REKLAMA

REKLAMA