policja
Pixabay.com

Policja w Bydgoszczy odkryła tragiczne zdarzenie, w wyniku którego zginęły dwie osoby, a dwie inne zostały ciężko ranne. Powodem tego był konflikt dotyczący opieki nad dziećmi.

W mieszkaniu przy ulicy Pestolazziego odnaleziono ciała dwóch mężczyzn i dwie ranne kobiety, które zostały natychmiast przetransportowane do szpitala. W mieszkaniu znajdowały się także dwie niezranione dziewczynki.

Tragedia w Bydgoszczy

We wtorkowy wieczór miała miejsce awantura domowa, która skończyła się tragicznie. Policja otrzymała zgłoszenie, lecz po przybyciu na miejsce, było już za późno, by uratować życie dwóm mężczyznom. Dwie ranne kobiety to 71-letnia matka i 25-letnia córka, które zostały odnalezione na klatce schodowej. Dziewczynki, którym nic się nie stało, trafiły do placówki wychowawczej.

Policja nadal ustala okoliczności śmierci i jest w trakcie śledztwa. Wstępnie ustalono, że sytuacja była wynikiem konfliktu dotyczącego opieki nad dziećmi. Były partner matki dwójki dzieci w wyniku kłótni miał zadać ciosy nożem poszkodowanym, a następnie miał popełnić samobójstwo.

„Służby o odgłosach dochodzących z mieszkania powiadomił sąsiad” – poinformowała TVN24 Agnieszka Adamska-Okońska z Prokuratury Okręgowej w Bydgoszczy.

Wszystkim dotkniętym tą tragedią składamy nasze wyrazy współczucia.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę