Pixabay.com

W sylwestrową noc na krakowskim osiedlu Piastów doszło do koszmarnego zdarzenia. 36-letni Michał B. podczas awantury dźgnął nożem swojego kuzyna Rafała. Po tygodniu od tych zdarzeń pojawiły się nowe informacje.

Tragiczne zdarzenie okazało się śmiertelne dla 28-letniego kuzyna Michała B., który nie przeżył ataku nożem. Dopiero teraz okazało się, że awantura wywiązała się około godziny 22:00, kiedy to panowie grali w gry komputerowe.

Informacje o całej sprawie przekazał „Super Express”. Dziennik przekazał, że obaj panowie byli nie tylko spokrewnieni ze sobą. Byli również bliskimi przyjaciółmi i łączyły ich wspólne zainteresowania.

Cytowana przez dziennik sąsiadka rodziny wyznała, że była w szoku, gdy się dowiedziała co się stało, bowiem Michał B. był bardzo spokojnym człowiekiem. Dodała, że to raczej jego kuzyn miał opinię osiedlowego „łobuziaka”.

Ustalono, że śmiertelny cios Michał B. zadał przy użyciu noża kuchennego. 28-letni Rafał trafił do szpitala, gdzie lekarze walczyli o jego życie. Niestety ich starania nie przyniosły rezultatu.

Podziel się:

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę