Tragiczna awantura w Ostrołęce. Dźgnięty nożem mężczyzna nie żyje

policja
fot. Pixabay

W nocy z piątku na sobotę w Ostrołęce doszło do brutalnej awantury. Sytuacja eskalowała w godzinach porannych, a do akcji musiała wkroczyć policja, która zatrzymała podejrzanego. Jedna z poszkodowanych osób walczyła o życie w szpitalu.

REKLAMA

Zgodnie z informacjami przekazywanymi przez portal moja-ostroleka.pl, awantura miała miejsce w jednym z mieszkań w bloku przy ulicy Prądzyńskiego w Ostrołęce. W trakcie awantury miał tam dojść do usiłowania zabójstwa.

Pierwsze bardziej szczegółowe informacje na temat awantury przekazała Edyta Łukasiewicz, rzeczniczka prasowa Prokuratury Okręgowej w Ostrołęce. W wyniku zdarzenia poszkodowany został mężczyzna, który w bardzo ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala.

Poszkodowany zmarł

Do zdarzenia doszło w niedzielny poranek, a na ten moment nie wiadomo, co było powodem sprzeczki i w jaki sposób zostały zadane rany. Wiadomo jednak, że prowadzone są już czynności z podejrzanym, który według mundurowych miał się dopuścić ataku.

REKLAMA

Wspomniany serwis przekazał tragiczne informacje. Jak się okazuje, dźgnięty nożem mężczyzna, który trafił do szpitala, nie przeżył tego ataku. Na niedzielę zaplanowano kluczowe czynności z podejrzanym, w ostrołęckiej prokuraturze.

Podziel się: