Tragiczny wypadek na Dolnym Śląsku. Przejechał śmieciarką 25-letniego współpracownika

Śmieciarka
Fot. Creative Commons

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w Sosnówce na Dolnym Śląsku. Kierujący śmieciarką przez nieuwagę potrącił swojego 25-letniego pracownika, w wyniku czego ten zginął na miejscu. Koszmarne zdarzenie miało miejsce we wtorkowy poranek.

REKLAMA

Jak informuje serwis 24jgora.pl, fatalny w skutkach wypadek wydarzył się około godziny 6:20, tuż po rozpoczęciu przez pracowników pracy. Na ulicy Karkonoskiej w dolnośląskiej Sosnówce kierowca śmieciarki nie zauważył swojego współpracownika, którym był 25-letni mężczyzna.

Tragiczna śmierć na miejscu 25-latka

Wskutek nieuwagi, kierowca potrącił mężczyznę, który zginął na miejscu. Od razu na miejsce zostali skierowani jeleniogórscy policjanci, którzy pod nadzorem prokuratora rozpoczęli ustalanie dokładnych okoliczności tego koszmarnego zdarzenia.

REKLAMA

Jak wykazało wstępne śledztwo, śmieciarką kierował 60-letni mężczyzna. Portal 24jgora.pl przekazał, że tego dnia pracował razem z ofiarą tego tragicznego wypadku. Oboje byli zatrudnieni w tej samej firmie zajmującej się wywozem odpadów.

Do podobnego zdarzenia doszło w piątkowe popołudnie w Warszawie, a dokładniej przy ulicy Warszawskiej na Ursusie. Kobieta w średnim wieku została wówczas potrącona przez samochód ciężarowy i niestety również zginęła na miejscu.

REKLAMA