Tragiczny wypadek na Śląsku. Nie żyje znany biznesmen

Wypadek
Fot. Śląska Policja

Na Śląsku doszło do tragicznego w skutkach wypadku, w wyniku którego śmierć poniósł znany biznesmen, a kobieta w ciąży walczy w szpitalu o życie. Wstępne ustalenia policjantów sugerują, że kierujący mercedesem mężczyzna wjechał z impetem w naczepę renault, która z kolei uderzyła w toyotę.

REKLAMA

Fatalny wypadek z udziałem czterech pojazdów wydarzył się w piątek po godzinie 11:00, ale dopiero w kolejnych godzinach zaczęło się pojawiać więcej szczegółów na jego temat. Tragedia miała miejsce na drodze wojewódzkiej w Ustroniu Nierodzimiu, na pasach ruchu w kierunku Wisły.

– Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia policjantów wynika, że kierujący osobowym mercedesem mężczyzna z nieustalonych przyczyn nie zatrzymał się i wjechał z dużą prędkością w naczepę-wywrotkę ciągnika renault. W wyniku siły uderzenia mercedesa, renault z naczepą uderzył w znajdującą się przed nim toyotę, a ta następnie w samochód MAN, który zatrzymał się przed sygnalizacją świetlną – przekazał podkom. Krzysztof Pawlik z policji w Cieszynie.

REKLAMA

Zginął znany biznesmen ze Śląska

Jak zdołano ustalić, na skutek wypadku śmierć na miejscu poniósł Damian O., znany biznesmen i właściciel firmy budowlanej. Kondolencje po jego śmierci złożył między innymi żużlowiec Robert Chmiel.

– Są takie chwile, na które nie jesteśmy w stanie się przygotować, a wstrząsają nami bez pamięci. Dziś przed południem, w wypadku samochodowym zginął mój wieloletni główny Sponsor, a przede wszystkim przyjaciel mojego teamu Damian O. Nie znajduję słów, by opisać targające mną teraz emocje – napisał.

REKLAMA

Podziel się: